Kariéra

Obchodní zástupce

Požadujeme:

  • pozice vzhledem k náročnosti a celkovému charakteru práce vyžaduje člověka, který je nadšený pro oblast obchodu, prodeje a akvizice
  • velká ochota učit se
  • výhodou praxe v oboru pozemní stavby nebo dřevostavby
  • výhodou komunikace slovem i písmem v AJ a NJ
  • obrovská chuť do práce, za kterou jsou vidět výsledky
  • zkušenosti z oblasti obchodu a prodeje služeb
  • životní nadhled
  • morální zásady, etika, charakter
  • silná orientace na výsledky, schopnost dotahovat úkoly, "tah na bránu"
  • ochota cestovat, vlastní auto
  • komunikační schopnosti na vysoké úrovni

Co bude náplň Vaší práce:

  • presales fáze - telefonický kontakt, zjišťování možností, sjednávání schůzek
  • obchodní aktivita - samostatná akviziční činnost
  • navazující dlouhodobá péče o klienty
  • administrativa spojená s pozicí obchodníka
  • samostudium obchodních, manažerských a dalších dovedností nutných pro dosažení celkových výsledků firmy

Nabízíme:

  • práce na ŽL s provizemi závislými na výsledcích s možností do budoucna uzavření trvalého pracovního poměru
  • zajímavá a rozmanitá práce
  • zaučení do pozice
  • vyzkoušené know-how a seriózní přístup
  • dlouhodobé systematické vedení a vzdělávání
  • možnost seberealizace a osobního růstu
  • kontakt se zajímavými lidmi
  • vysoká míra volnosti a vlastní organizace času
  • práce formou home office

Cílem vedení společnosti je vytvářet takové pracovní podmínky a prostředí, které vybízí k vynikajícím výkonům a k osobní seberealizaci. Spolupracujeme formou obchodního partnerství: "Já podnikatel, Ty podnikatel" se všemi výhodami i riziky, kterou podnikání přináší.

Písemné nabídky zasílejte včetně strukturovaného životopisu s fotografií na vitkova@walfer.cz

Regionální a zahraniční prodejci srubových staveb Walfer
Olšák chatky
EuroHomes
Phoenix Patios