Reference zákazníků

Rekreační chata


Listopad 2019Valašské Meziříčí

V létě 2019 jsem poptávali u více firem zhotovení kůlny před domem s přístřeškem, celkový rozměr cca 8x4 metry. Domluvené termíny se pořád posunovaly, až jsme začátkem listopadu 2019 oslovili firmu Walfer. Rychle jsme se domluvili na konstrukčních detailech, dodacím termínu i ceně. Vyměnili jsme si kolem 30 emailů a za rovný měsíc od prvního kontaktu jsme měli stavebnici zahradního domku složenou u domu. Sestavení kůlny jsme provedli během víkendu ve dvou svépomocí podle dodaného postupu, všechny díly seděly, žádný nechyběl, radostná práce. Následující rok jsme položili plechovou střešní krytinu a provedli nátěr, vše opět svépomocí.

S kůlnou i průběhem naší zakázky jsem velmi spokojen, dosáhli jsme nejnižší ceny ve srovnání s konkurencí, velmi krátké dodací lhůty a vstřícné a rychlé komunikace při věcném i obchodním řešení zakázky. Rád bych poděkoval paní Vítkové a jejímu týmu z Walferu za spolupráci a popřál mnoho zdaru a spokojených zákazníků.

Radovan Srba, Valašské Meziříčí

(Referenci jsme obdrželi od zákazníka v r. 2022. Děkujeme!)

Rekreační chata


Listopad 2021Zlín

Při plánování celkové generální rekonstrukce zahradní chaty jsem oslovil několik firem, ale pouze společnost WALFER dokázala vyhovět mému nestandardnímu zadání a vypracovala mi návrh nové chaty respektující půdorys původní stavby. Tento návrh jsme pak společně dál upravovali k dokonalosti a k mé spokojenosti, kde je nutno vyzdvihnout jasnou a rychlou komunikaci při průběžném řešení všech detailů.
Navíc dokázali dořešit i dřevěnou konstrukci zakrytí sklepní části, kterou jsme si kopali a stavěli svépomocně sami ještě před stavbou samotné chatky.

Při následné realizaci jsem velice ocenil, že operativně upravili výrobu ostatních zakázek tak, aby stihli realizaci mé chaty ještě před nástupem zimy. Navíc stavbu zvládli na dopravně obtížněji přístupném místě, kdy vzali všechno co mělo ruce a nohy a dřevěné trámy i s naší drobnou pomocí složili na místo stavby.

Vyšlo to jen tak tak – po dokončení montáže chaty jsme zvládli dát první vrstvu nátěru, pak přišla střecha a sotva nám ji položili, začalo sněžit... Už teď se těšíme, až nám jarní počasí a sluníčko dovolí pokračovat v práci a dáme další vrstvy nátěru. :-)

Spokojený zákazník Zlín

Venkovní sauna na míru


Prosinec 2021Brumov - Bylnice

Dobrý den pane Struhař,
zdravím Vás a přeju krásný adventní čas. Chtěli bychom s manželem poděkovat Vám i kolegům z výrobního týmu firmy za krásnou saunu, kterou si už několik týdnů užíváme a můžeme v této abnormální covidové době bezpečně relaxovat. Ocenili jsme hlavně vstřícnost, rychlé jednání s Vámi a profesionální přístup při realizaci.
Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám i celému kolektivu krásné Vánoce a do nového roku 2022.
Hodně spokojených zákazníků.

S pozdravem Milan a Martina Švachovi

Stavba zahradního domku


Září 2021Lipůvka

Dobrý den,
chtěla bych tímto Vám a společnosti Walfer poděkovat za dodávku zahradního domku, zejména za super komunikaci a maximální vstřícnost při řešení problémů. Samotná dodávka tj. kvalita materiálu, montáž domku a nátěr je taky perfektní. S domkem jsme opravdu velmi spokojeni!

Stavba zahradního domu Ing. Tomáš Polák


Červenec 2021Uničov - Oskava

S celým průběhem, který je spojen s výslednou akcí „stavby dřevěné chaty a zahradního záchodu“ firmou Walfer spol. s r.o., na mém pozemku v Oskavě, jsem naprosto spokojen. Jak s přístupem a jednáním pana Stanislava Struhaře (od počátku projektové přípravy přes dolaďování drobných úprav projektu až po sepsání smlouvy o dílo a samotné předání díla), tak s prací stavebně-realizační čety vedené panem Petřekem. Akce proběhla, jak bylo domluveno - bez zbytečných průtahů a v požadované kvalitě.

Ing. Tomáš Polák
Uničov

Saunový komplex


Červen 2021Prušánky Jižní Morava

„Rozhodli jsme se vybudovat na zahradě saunu a "kůlnu" na zahradní techniku. Vybrali jsme si firmu Walfer a udělali jsme moc dobře. Firma Walfer nám vypracovala na míru projekt podle našich požadavků a dnes máme na zahradě pěknou dřevěnou stavbu (sauna s odpočívárnou, krytou pergolu pro vířivou vanu a technickou místnost pro nářadí). Vše proběhlo bez problémů v domluvených termínech, včetně montáže.
Chceme touto cestou pracovníkům od Walfera poděkovat za přístup k zakázce a vstřícnost při realizaci stavby.“

Spolupracujeme
Bydlíme Úsporně
Logo ZahradyMatejka.cz
Zahrada Olomouc