Reference zákazníků


Stavba zahradního domku

Září 2021Lipůvka

Dobrý den,
chtěla bych tímto Vám a společnosti Walfer poděkovat za dodávku zahradního domku, zejména za super komunikaci a maximální vstřícnost při řešení problémů. Samotná dodávka tj. kvalita materiálu, montáž domku a nátěr je taky perfektní. S domkem jsme opravdu velmi spokojeni!


Stavba zahradního domu Ing. Tomáš Polák

Červenec 2021Uničov - Oskava

S celým průběhem, který je spojen s výslednou akcí „stavby dřevěné chaty a zahradního záchodu“ firmou Walfer spol. s r.o., na mém pozemku v Oskavě, jsem naprosto spokojen. Jak s přístupem a jednáním pana Stanislava Struhaře (od počátku projektové přípravy přes dolaďování drobných úprav projektu až po sepsání smlouvy o dílo a samotné předání díla), tak s prací stavebně-realizační čety vedené panem Petřekem. Akce proběhla, jak bylo domluveno - bez zbytečných průtahů a v požadované kvalitě.

Ing. Tomáš Polák
Uničov


Saunový komplex

Červen 2021Prušánky Jižní Morava

„Rozhodli jsme se vybudovat na zahradě saunu a "kůlnu" na zahradní techniku. Vybrali jsme si firmu Walfer a udělali jsme moc dobře. Firma Walfer nám vypracovala na míru projekt podle našich požadavků a dnes máme na zahradě pěknou dřevěnou stavbu (sauna s odpočívárnou, krytou pergolu pro vířivou vanu a technickou místnost pro nářadí). Vše proběhlo bez problémů v domluvených termínech, včetně montáže.
Chceme touto cestou pracovníkům od Walfera poděkovat za přístup k zakázce a vstřícnost při realizaci stavby.“

Regionální a zahraniční prodejci srubových staveb Walfer
Olšák chatky
EuroHomes
Phoenix Patios