Rodinné domy

Sníte o svém rodinném domě?

Konec se sny, s našimi srubovými domy je to skutečnost. Nečekáte dlouhé roky, až se dokončí výstavba rodinného domu. Dřevěné domy WALFER smontujeme na Vaší parcele během pár dní, max. několika týdnů. Navrhneme optimální řešení pro jakékoli nestandardní požadavky.

Domek rychle sestavíme z dřevěné stavebnice, která díky nejnovějším technologiím má skvělé těsnicí a izolační vlastnosti a jako bonus snížíte spotřebu energií. Dřevěné zahradní domky vám poslouží dlouhá léta.

Jste ekologicky založení a chcete postavit garáž či garážové stání z přírodního materiálu? Nabízíme možnost stavby dřevěné garáže či přístřešku pro auto z kvalitních dřevěných lamel, které vytváří pevná spojení a jako celek tvoří pevnou a stabilní stavbu.

Dřevostavby jsou sestaveny z dřevěných lepených lamel, které skvěle těsní a jsou z velmi kvalitního dřeva. Srubové domy snoubí v sobě jednoduchost a eleganci. Ekologické stavby zažívají rozkvět a dřevo je přírodní materiál, který patří mezi obnovitelné zdroje. Rodinné domy ze dřeva jsou šetrné ke zdraví lidí, v létě chladí a v zimě udržují teplo, čímž snižují také spotřebu za energie.

  • Žampach
  • Hostašovice
  • Rodinné domy
  • Provodov 2

Pokud máte zájem o srubový dům, chatku, pergolu nebo kvalitní nátěr na dřevo CD-Color, kontaktujte nás!

Tónovací servis na počkání

Technologie tónování barevných odstínů DELTA® umožňuje přesné namíchání barevného odstínu „stisknutím tlačítka“!

Barvy DELTA®
Regionální a zahraniční prodejci srubových staveb Walfer
Olšák chatky
EuroHomes
Phoenix Patios