Sruby Walfer

Komfortní a ekologické bydlení

Jsme česká firma s více než dvacetiletou tradicí ve výrobě dřevostaveb.

Dřevostavby dodáváme do Německa, Rakouska, Itálie, Švýcarska, Austrálie, na Slovensko, Nový Zéland a do Česka.


Vyrábíme dřevostavby o síle stěny 33, 50 a 70 mm z hranolů z rosteného severského smrkového dřeva a o síle stěny 80 - 200 mm z lepených hranolů z alpského smrku. Stavby z rostených hranolů užívají naši zákazníci jako zahradní domky, chaty, sauny, pergoly, dětské domečky a přístřešky pro auta.

Stavby z lepených hranolů slouží většinou jako bungalovy nebo rodinné domy.


Dřevostavby vyrábíme na míru podle představ a požadavků zákazníků.

Spojení jednotlivých hranolů je zajištěno dvěma nebo třemi pery a drážkami, v rozích vyfrézovaným rohovým spojením typu "Chalet" s kompripáskami.

Ze smrkového masivu vyrábíme také dveře (venkovní i interiérové) a okna, okna typ EURO IV 68 a 78 mm, opatřené dvojsklem (Ug=1,1) nebo trojsklem (Ug=0,7), pro dřevostavby i se systémem obložek.
Samozřejmostí je výroba dřevěných okenic nebo dodání žaluzií, popř. venkovních rolet.

Dřevo jako stavební materiál minulosti, současnosti i budoucnosti

Dodáváme dřevostavby z našich standardních profilů. Přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně – dokážeme nalézt řešení i pro speciální požadavky. Před samotnou výrobou srubového domu zpracujeme výrobní dokumentaci. Obsahuje přesné technologické výkresy jednotlivých dřevěných částí.

Výroba
Výroba
Výroba


Materiál je následně dopraven do výroby dřevostaveb...

Výroba
Výroba

Podle výkresů se dům vyrobí, zabalí do balíků a odveze na místo výstavby. Zde na připravenou základovou desku se dům smontuje podle montážních plánů. V průběhu montáže dřevostavby a po jejím skončení nastupují další řemesla podle dohodnutých termínů. Doba realizace je obvykle půl roku.Pokud máte zájem o srubový dům, chatku, pergolu nebo kvalitní nátěr na dřevo CD-Color, kontaktujte nás!

K o n t a k t

Regionální a zahraniční prodejci srubových staveb Walfer
Keliwood
Olšák chatky
EuroHomes
Phoenix Patios